Home / ⚙️ PHP Scriptler / b2evolution Blog Scripti – Open Source & Ücretsiz! OS-CMS

b2evolution Blog Scripti – Open Source & Ücretsiz! OS-CMS

Merhaba dostlar,bu yazımızda sizler ile geliştirilmeye açık,temeli hazır ve başarılı olan 2018 yılında piyasaya sunulan, açık kaynak kodlu ve ücretsiz “b2evolution” CMS’yi tanıtıyor ve sunuyoruz. Umarız ilginizi çekmiştir!

SCRİPT HAKKINDA;

B2evolution CMS, bir programlama dili olarak PHP ve bilgi depolamak için bir MysQL veritabanı kullanan ücretsiz bir açık kaynaklı içerik yönetim sistemidir. Başlangıçta François Planque tarafından b2.cafelog’un 0.6.1 versiyonundan bir çatal olarak geliştirildi ve ilk kez 2003 yılında piyasaya sürüldü. En popüler CMS, WordPress de b2 / cafelog’dan çatallandı. 5.0 sürümünden başlayarak, proje bir topluluk oluşturmaya odaklandı ve çevrimiçi pazarlama özelliklerini ve Twitter gibi sosyal ağ siteleriyle entegrasyonunu gösterdi.

Tam bir b2evolution incelemesi almak istiyorsanız, b2evolution demosumuza giriş yapabilir ve bu içerik yönetim sisteminin sunduğu tüm muhteşem özellikleri kontrol edebilirsiniz. Yönetici demosu, çevrimiçi demonuzu özelleştirmek için kullanabileceğiniz farklı seçenekler ve özellikler konusunda size rehberlik edecektir. Aşağıdaki ekran görüntüleri size çevrimiçi bir demonun nasıl göründüğünün bir önizlemesini verecektir, ancak farklı temalar kullanarak demo sitenin görünümünü değiştirebilirsiniz.

B2evolution CMS’yi indirmek ve kendi b2evolution demonuzu oluşturmak için aşağıdaki bağlantıyı da takip edebilirsiniz. Yerleşik yükleyici tüm işi yaptığı gibi kurulum işlemi çok kolaydır. Tek yapmanız gereken MySQL veritabanınızı adlandırmak. B2evolution, içeriğinizi öğe koleksiyonları halinde düzenlemenizi sağlar. Bazı özellik örnekleri bir ana sayfa oluşturucu, forumlar, fotoğraf galerileri, haber bültenleri ve erişim düzeylerini içeren kullanıcı yönetimidir. İndirmek için farklı dil paketleri bulunmaktadır ve yerelleştirme araç seti dilinizi bulmanıza yardımcı olabilir. İndirilebilecek en son sürüm 6.9.7’dir ve 23 Şubat 2018 tarihinde GNU Genel Kamu Lisansı altında yayınlanmıştır.

SCRİPT ÖNİZLEMESİ;

Scriptin ana sayfa bölümü.

Scriptin yetkili / yazar bilgi bölümü.

SCRİPTİ İNDİR;

Scriptin son güncellenme tarihi: 23.04.2018

Script güncel & sorunsuz sürümü: 6.11.3

Tıkla ve İndirOrjinal & Güvenli İndirme Servisi Üzerinden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Login

Register | Lost your password?