Home / 🎮 Oyun Dünyası / Minecraft, modlu şekilde nasıl oynanır? / Modlu minecraft launcher.

Minecraft, modlu şekilde nasıl oynanır? / Modlu minecraft launcher.

Hepinize merhaba dostlar.. Bu yazımda sizler ile,yılların popüler ve eskitemediği,kitlesinin tam düşüşe geçtiği anda yeniden dirildiği bir oyun olan Minecraft‘ın modlu şekilde,kolayca nasıl oynanabileceğinden bahsedeceğim..

Biliyorsunuz ki, Minecraft neredeyse sınırsız seçenekler sunan oldukça hoş ve her yaştan insana hitap edebilen bir oyun. Ve haliyle de yıllardır tercih ediliyor ve aktif kitlesi sayesinde sürekli güncel tutulmaya çalışıyor. Minecraft dediğimiz vakit, ya eğlenceli modlar ya da sunucular akla gelenlerin ilki arasında. Önceden bu modları pek çok farklı ve zor şekilde yükleyip oynamak mümkündü. Yani sadece bir modu kurup oynamak için bile yaklaşık olarak 1 saat harcamak gerekiyordu. Ancak şimdi devir değişti diyebiliriz. Premium üyelikler artışa çıktığından beri,pek çok alanda geliştirmeler başladı ve sonunda kolayca modlu oynama seçeneği sunan birden fazla launcherde gün yüzüne çıktı. Bunlar premium üyelik isteyen türden launcherler ama mevzu bahis find2us.com ‘un değerli takipçileri ve üyeleri olunca her işin bir çıkar yolu bulunmakta. Sizler için premium ve crackli haliyle launcherleri sunmakta bizim görevimiz tabii.

* İlk sunacak olduğumuz launcher, “Technic Launcher” adıyla anılmakta ve senelerdir aktif olarak kullanılmakta.

1- Technic Launcher

Technic Launcher, kendi alanında profesyonelleşmiş hatta adeta markalaşmış bir isime sahip. Bu launcher’i kullanarak “Search” kısımından istediğiniz modu arayıp,bulup kurulumunu kolayca yapabilirsiniz. Ekstra olarak çok bir şey bilmenize gerek bile yok diyebilirim. Ayrıca,çoğu açıdan optimize dersek yalanda olmaz.. İçerisinde orjinal halde Tekkit & Hexxit gibi popüler modlarda yer almakta. Dilediğinizce oynayabilirsiniz..

Tıkla ve İndirİndirmek için tıklayabilirsiniz.. Tıkla ve İndirİndirmek için tıklayabilirsiniz..

2- AT Launcher

ATLauncher, adını her ne kadar fazla duyuramamış olsa bile, seçilebilecek kendinden ücretsiz alternatifler arasında. Senelerce bazı kitleler tarafından da kullanılmış olmasıyla önerebileceğim bir launcher diyebiliriz. Ancak kullanımı Technic Launcher ‘e kıyasla biraz daha değişik ve çözmesi zor. Ancak yinede kurcalayıp,keşfedebilir sistematiğini çözebilirsiniz. Ayrıca,yanlış hatırlamıyorsam sadece ATLauncher ‘e özel modlar veya modpacklerde mevcut. Bu sebepten dolayıda tercih edilebilir durumda. Vakti zamanında benimde indirip kullanmışlığım var fakat kullanımını tarif edebilecek kadar hatırlamıyorum açıkçası. Yine de siz bir göz atın isterseniz 🙂

Tıkla ve İndirİndirmek için tıklayabilirsiniz..

Bugünlük yazımız bu kadar,umarız işinize yarar.. Yardıma ihtiyacınız olduğunda veya eleştirmek istediğiniz bir şey olduğunda saygı dahilinde yorum yapabilirsiniz. Olduğunca tüm yorumlar ile ilgileniyoruz 🙂 Forumumuza göz atmayı da unutmayın..

Check Also

FiveM – Server kurmak için gerekli dosyalar.

Merhaba arkadaşlar,ben Vidar. Bu yazımda sizler ile “FiveM” platformunda sunucu kurarken gerekli dosyaları paylaşacağım. Bu …

2 Yorum

  1. Reis 2gb ram ile modlu oynanır mı en düşük ayarlarda?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Login

Register | Lost your password?