Home / 🎮 Oyun Dünyası / League of Legends oynarken işe yarayabilecek siteler. (Hazır rün & build örn.)

League of Legends oynarken işe yarayabilecek siteler. (Hazır rün & build örn.)

Merhaba dostlar,ben HecatoN. Bu yazımda sizler ile League of Legends oynarken kullanabileceğiniz,oyunun gidişatında sizlerin gelişimini olumlu etkileyecek siteleri paylaşıyorum. Bu siteler sayesinde, oyun öncesinde oynayacağınız karakterin, hazır ve kullanışlı rün setlerini, item buildlerini, counterlarını ve hangi yeteneklerin,hangi seviyelerde yükseltilmesi gerektiğini öğrenebileceksiniz. Bu sayede ilerleyen safhalarda profesyonel bir oyuncu olacağınız zamana dek kendinizi bu şekilde geliştirebileceksiniz. Kısacası, oyunun mantığını ve sistemlerini kavrayabilmiş olacaksınız..

1- MobaTR

MobaTR, uzun süredir bu dalda hizmet veren güvenilir kaynaklardan birisi diyebilirim. 4 Senelik League of Legends oyunculuğum boyunca pek çok kez kullandım ve açıkçası hiç pişmanlık hissetmedim. Özellikle bilmediğiniz bir heroyu oynarken yardımınıza MobaTR gelince,o karakteri öğrenirken daha az zorluk çekiyorsunuz.. / Tıkla ve MobaTR’ye git.

2- Porofessor

+ Porofessor.gg oyuna başlarken,takım arkadaşlarınızı veya rakiplerinizi hatta nickini bildiğiniz herkesin canlı maç durumunu ve güncel maç geçmişini, ligini ve önce ki skorlarını araştırabileceğiniz bir çeşit bilgilendirme sitesidir. Bunun ne gereği var demeyin,epey bir lazım oluyor. Çünkü sonuç olarak bir maça giriyorsunuz ve o maç başlamadan (daha yükleme ekranında) takım arkadaşlarınızın halini merak edebiliyorsunuz. Neticede onların oynayışı da sizleri etkiliyor olacak. Onlar kötü oynuyorsa veya ligleri sizin liginiz gibi değilse arada farklar elbette olacak,bunu önceden bilmek kendini hazırlamak adına büyük bir adım olur. Elbette aynı şekilde rakipleriniz hakkında bilgi almakta epey etkili olacaktır. Böylece rakibiniz hard oynayan biri ise sizde kendinize ona göre şekil verir hatta belki item buildinizi bile bu sayede rakibinze göre şekillendirebilirsiniz.. Kısacası öneriyoruz,kullanabilirsiniz 🙂 / Tıkla ve Porofessor.gg’ye git.

3- ProBuilds

+ ProBuilds, profesyonel oyuncuların buildlerinin anlık olarak loglandığı bir çeşit bilgilendirme ve anlık yayın platformudur. Kendinize  ait bir item buildiniz yok ise,bu sitede ki profesyonel oyuncuların oynadıkları herolara nasıl buildler uyguladığını görüp birkaç fikir edinebilir,kendinizi bu şekilde daha iyi geliştirebilirsiniz.. / Tıkla ve ProBuilds’e git.

Şimdilik yazımız bu kadar,ilerleyen zamanlarda yeni siteler hakkında bilgiler edinirsem ve paylaşmayı uygun görürsem yine sizlerle paylaşacağım. Eğer oyunda yeniyseniz ve iyi bir oyuncu 0lma yolunda ilerlemek istiyorsanız bu siteler ve bir kaç rehber videosu işinizi görecektir.

Ayrıca, öğretici ve oynanış videoları çeken “SingeDesign” isimli yayıncıyı da izlerseniz,onun bilgilerinden faydalanabilirsiniz..

HecatoN 🕵️

About HecatoN 🕵️

| HecatoN | Find2Us.com / Forum Moderator & Support Management Staff | forum.find2us.com | find2us.com | web.find2us.com

Check Also

Minecraft, modlu şekilde nasıl oynanır? / Modlu minecraft launcher.

Hepinize merhaba dostlar.. Bu yazımda sizler ile,yılların popüler ve eskitemediği,kitlesinin tam düşüşe geçtiği anda yeniden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Login

Register | Lost your password?