Home / 🌏 Genel İçerik / F2U CAVE | Antivirüs & Oyun Hileleri & +12000 WEB KAYNAĞI! ve daha fazlası! / Official Software

F2U CAVE | Antivirüs & Oyun Hileleri & +12000 WEB KAYNAĞI! ve daha fazlası! / Official SoftwareF2U CAVE Nedir? – Ne işe yarar?

Öncelikle, F2U sitemizin adının kısaltılmış halidir. Cave ise mağara anlamındadır. 2017’den beri günlerimi,saatlerimi ve uykularımı harcayarak uğraştığım yazılım işte tam olarak bu. Öncelikle beni bilmeyen veya tanımayan varsa ben Vidar. Find2Us.com platformunun kurucusu ve yöneticisiyim. Yazılım ve Web Programlama dallarında kendini sürekli geliştiren bir çeşit developer yani geliştiriciyim.Bu yazılımı hazırlarken amacım çok başkaydı. Ancak sonra yeni yeni fikirler ve projeler üretmeye başladım. Ve her birini yazılıma entegre etmek için epey bir uğraştım. Sosyal Medya Hizmetleri & Black ve White Hat Hacking Malzemeleri & Web Programlama Materyalleri & ANTIVIRUS & Oyun Hileleri (Online-Offline) & Cracker Servisleri gibi bir çok  hizmeti yazılıma entegre etmeyi başardım ve sunmaya başladım. Önceden tek lisans halinde satışını sürdürürken,daha sonra özellikler arttıkça paketler oluşturdum ve her bir hizmete dair kullanım haklı paketlerin satışına başladım.. İlk versiyonlarında 71 adet müşteri kazandım ve bu, benim bu yazılımı geliştirmeye devam etmemde ki en büyük sebep. Yazılımı sadece Türk müşteriler değil,çoğunluk olarak Alman ve ABD üzerinden müşteriler de kullanmakta. Satın alıp kullanan herkese de ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım.


 • * Sosyal Medya Hizmetleri (Instagram & Youtube & Facebook & Twitter) [ Takipçi,beğeni vb..]
 • * Oyun hileleri. (Online – offline seçenekleri ile 110 oyunun sürekli güncellenen hileleri.)
 • * Crackers (IonCube Cracker & Software Cracker ve fazlası..)
 • * Web Programlama Kaynakları (12.000’den fazla kaynak.)
 • * Script Cave (Web Tabanlı 3000’den fazla scriptin yer aldığı bölüm.)
 • * Hacking Cave (Black ve White hat hackerler için materyal mağarası.)
 • * POWERFULL ANTIVIRUS (Virüs,keylogger,RAT gibi zararlı yazılımları tamamen silebilen özellik.)
 • * Account HUB (Oyun ve sanal platform hesaplarının kırılıp müşteriler için paylaşıldığı bölüm.)

 • [epcl_icon icon=”fa-info-circle” size=”12″ color=”green”][/epcl_icon] Yazılım Hakkında Diğer Bilgiler

Yazılım, doğrudan sunucularımıza bağlıdır ve yapılan her işlemi kayıt edip veritabanına ekler. Dolayısıyla, online bir yazılımdır ve giriş yapabilmeniz için aktif internet bağlantısına ihtiyaç duyar. Yazılıma giriş yaptığınız hesabınız başka bilgisayarlarda HWID reddinden ötürü giriş yapmaz ve hesabınızı kilitleyebilir. Başka bir bilgisayarda kullanmak istiyorsanız HWID RESET hakkı satın almanız gereklidir. Herkesin satın alımdan sonra en fazla 1 adet ücretsiz HWID RESET hakkı mevcuttur.

Yazılımda, güncel olmayan ve güncellenmeyen veyahut hatalı olan herhangi bir içerik otomatik olarak “BLACKLIST” bölümüne çekilir. Böylece müşterilerin zarar görmesi veya beklediklerini alamama durumu söz konusu olmaz. Güncel olarak sürekli içerik girdisi yapılır,kalan içerikler 8 kişilik ekibimizce her gün kontrol edilir ve güncellenir. Oyun hileleri bu kısımda ki en güncel kısımdır. Çünkü Online oyunların hileleri hergün aksatmaksızın güncellenir ve kontrol edilir. Ban riski söz konusu bile olamaz.


FİYATLANDIRMA / ÜYELİK PLANLARI

Beetle Membership 40 TL / AYLIK
Oyun hileleri bölümü.
Powerfull Antivirus bölümü.
Crackers bölümü.
Web Programlama Kaynakları bölümü.
Sosyal Medya bölümü.
Script Cave bölümü.
Hacking Cave bölümü.
Account Hub bölümü.
Snake Membership 80 TL / AYLIK
Oyun hileleri bölümü.
Powerfull Antivirus bölümü.
Crackers bölümü.
Web Programlama Kaynakları bölümü.
Sosyal Medya bölümü. ✅ / Günde 10 İşlem Limiti
Script Cave bölümü.
Hacking Cave bölümü.
Account Hub bölümü.
Godzilla Membership 130 TL / AYLIK
Oyun hileleri bölümü.
Powerfull Antivirus bölümü.
Crackers bölümü.
Web Programlama Kaynakları bölümü.
Sosyal Medya bölümü. ✅ / Günde 25 İşlem Limiti
Script Cave bölümü.
Hacking Cave bölümü.
Account Hub bölümü. ✅ / Günde 3 Hesap Alma Limiti.
🏷️ HWID RESET HAKKI FİYATLARI
⛓️ 1 Adet HWID RESET Hakkı > 10 TL ⛓️ 3 Adet HWID RESET Hakkı > 30 TL ⛓️ Limitsiz HWID RESET Hakkı > 350 TL

ÖDEME SEÇENEKLERİ

 • Kredi Kartı
 • Banka Havalesi
 • Mobil Ödeme


HEMEN SATIN AL

[epcl_button label=”TIKLA VE SATIN AL” url=”https://forum.find2us.com/newpoints.php?action=shop” type=”gradient” color=”green” size=”large” icon=”fa-money” target=”_blank” rel=”dofollow”][/epcl_button]

21 Yorum

 1. Instagram , twitter gibi platformların hesaplarını kapatmak gibi seçeneklerde eklenebilir mi yada smm yani sosyal medya hizmetleri falan gibi? eğer eklenme şansı varsa bende yazılıma talibim 🙂

  • Vidar 👑

   İsteklerin çoğalması halinde ekleyebiliriz. Hali hazırda bu işlemler için hazır servislerimiz mevcut. Bu özelliklerin eklenmesini isteyen,talep edenler varsa bu yorumu olumlu şekilde yanıtlarlarsa çalışmalara hemen başlayabiliriz.. Sonuçta, kullanacak bir kitleye ihtiyacımız var ve bunu öğrenmemiz gerekli.

   • Bencede mükemmel olur eklenirse. Arkadaşlarımada öneririm onlarda alıp kullanırlar epey iş görür bu 🙂

   • eklenirse ilk kullanıcılarından olurum ciddi manada ihtiyaç duyulan bişey. Beetle üyeliğim var yakın zamanda yükseltmeyi planlıyorum indirim ne zamandı bu arada?

    • Murat Kömürcü

     Şahsen bende eklenmesinden tarafdayım. Twitterde doğru düzgün takipçi veren yer yok. Siz bunu sağlarsanız emin olun her ay en yüksek pakedinizin alıcısıyım 🙂

   • aynı şekilde bende eklenmesi tarafındayım hocam 🙂

   • Vidar 👑

    İstekler ve talepler doğrultusunda, yazılıma “Sosyal Medya Hizmetleri” bölümü güncelleme ile eklenmiştir. Artık, Twitter – Facebook – Youtube – Instagram gibi platformlarda hizmetlerimiz başlamıştır.

 2. Bende arkadaşlara katılıyorum hocam. Eklenirse daha iyi olur 🙂

 3. Dün Snake Membership aldım Banka Havalesi ile ama teslimat ne zaman tamamlanacak? Forumda da rankım değişmemiş halen beklemedeyim aga ilgilenin.

  • Vidar 👑

   Ödeme yapılmış lakin hesabımıza tarihli olarak gönderme yapılmış. Gerekli bilgiyi bankadan almıştık. Ödemeyi hesabımızda gördüğümüz an üyelik teslim edilecektir.

 4. Hocam şu ödeme olayına otomatik bi sistem getiremez misiniz ya. Her şey daha kolay olur öyle. Bu şekilde biraz uğraştırıcı oluyor. Ödemeyi alsın,kontrol etsin hemen ürünü versin mesela. Zaman kaybı olmaz. Godzilla Membership aldım 4 saat evvel halen beklemedeyim.

  • Vidar 👑

   O konuyla alakalı olarak çalışmalarımız sürüyor. Yakın zamanda satış için bir alt adres oluşturup her şeyi otomatik sisteme dökeceğiz,böylece her şey anında olmuş olacak. Bu arada ödemeniz kontrol edildi,ürün teslimatı yapıldı.

 5. HecatoN 🕵️

  Herhangi bir konuda desteğe ihtiyaç duyan arkadaşlar, forum üzerinden üyelikleri ile özel bölümlerine erişerek destek talebi oluşturabilirler.

 6. Ragosphere

  Tek kelimeyle harika bir program <3 Ne desem az kalır. Sayenizde bildiklerimi geliştirdim,bilmediklerimi öğrendim. Farklı eğlenceler tattım teşekkürler <3

 7. Bu yeni gelen güncelleme efsane olmuş 🙂 Tekrardan teşekkürler her şey için. Her bir kuruşum helaldir inş. 😀

 8. Paspal71

  Aldığım gibi erişimin tanımlanması bir oldu <3 Her şey için teşekkürler

 9. Tam anlamıyla über bir iş çıkarmışsınız hocam,ellerinize sağlık. Beetle Membership aldım ilk görüşlerim gayet olumlu. Destek yönünden ilgili,hoşgörülü ve hızlı. Yazılım anlamında sadece program olarak değil,dilerseniz telefonunuzdan apk uygulama ile giriş yapıp kullanabiliyor,gerekse özel website panelinden tüm işlerinizi halledebiliyorsunuz. Çok ince düşünülerek tasarlanmış bir hizmet diyebilirim. İlerleyen zamanlarda üyeliğimi yükseltebilirim,tekrardan teşekkürler 🙂

 10. Satın aldığımdan itibaren memnun kalmadığım bi husus olmadı. Arada sistem kesintileri yaşansada telafi ediliyor. Zaten kesintilerin çoğu planlı olduğu için haberimiz oluyor. Teşekkürler find2us & vidar <3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Login

Register | Lost your password?